See you next year! 

Kilka dni temu pojawił się pierwszy dzień jesieni, co oznacza, że na dobre żegnamy się z beztroskim latem. Czyli co? Koniec z ciepłymi wieczornymi spacerami, z drinkami na zewnatrz kafajki, z imprezami pod gołym niebem, ze śmianiem się w spodenkach, z opalaniem się, z szumem fali, jak i z chodzeniem boso po piasku (czy tam trawie!). Bye, bye. Miło było, widzimy się za rok!

Z okazji tego, że 22 nam się pojawił w kalendarzu wzięło mnie nie wspominanie. Stąd dzisiaj, by dobrze rozpocząć tydzień, chce się z Wami podzielić ujęciami z Mojego Lata.

1/ Nie mogłam nie stawić zdjęcie z mojej pierwszej pracy! Panie i Panowie Rolland-Garros. 2/ Pyszności z restauracji Popolare. 3/ Również z Popolare! 4/ Uchylone okno kojarzy mi się z tyloma rzeczami, uwieczniła go Olivia podczas jednej z naszych sesji.

1/ …bo tego lata ścięłam włosy, więcej o tym było tutaj. 3/ Taki piękny zakątek tylko na Korsyce. 3/ Basen to przystanek obowiązkowy w upalne dni ☺️ 4/ Matching Outfits z moją Marvą.

Kilka ujęć z Lizbony.


Jak to było u Was, znaleźliście?1/ La vie est belle- nawet jeśli czasami ciężko jest nam w to uwierzyć. 2/ Moja najlepsza kumpela tego lata- czyli niezawodna walizka. 3/ Takie pyszności! 4/ Lubię to zdjęcie, tak poprostu.


1/ Idealne miejsce na spotkanie ze znajomymi! 2/ Polecam gorąco Milk and Honey – Rupi Kaur. Piękne, proste wiersze. 3/ Pamiątka z gorącej Lizbony. 4/ Bez jedzonka by się nie obyło!

1/ Gdy jestem w Polsce korzystam z tego, że mogę sobie swobodnie pojeździć rowerem. Samotnie czy z rodzinką na nasze słynne przejażdżki. 2/ Nic dodać, nic ująć! 3/ Kraków zawsze będzie mnie zadziwiał. 4/ The art of eye-contact.

Nie mogłam nie wspomnieć o moich 19 urodzinach!

Widzimy się za tydzień! Godzina 16h- punktualnie ❤️

See you! 

Reklamy

2 myśli w temacie “See you next year! 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s